fejlec

 

OTP Bank Bozsik program

 

A 2019/20-as tanévben is képviselteti magát iskolánk az OTP Bank Bozsik- programban, melynek lényege, hogy minden footballt szerető tanuló esélyt és lehetőséget kapjon a szervezett keretek között történő versenyeztetés lehetőségére. Iskolánk mind a négy korosztályban képviselteti magát (ami a létező legnagyobb kihasználtságot jelenti). A verseny lényege, a sport megismertetése, az eredményeket nem számoljuk, így megmarad a játék tiszta és sportszerű szeretete. A foglalkozások félévente kétszer kerülnek megrendezésre minden korcsoport számára. A mi iskolánk idei versenyei Hetényegyházán kerültek megrendezésre, ahová a felkészítő tanár kísérte el a diákokat helyi járattal. A buszköltségeket természetesen teljes mértékben az iskola állja. A cél a minél nagyobb lefedettség az iskolán belül. Jelenleg 3 alkalommal vettünk részt minden korosztályban 21 diák képviseletében, ezt a számot szeretnénk 30 fölé növelni a következő tanévben. Szeretettel várunk minden „mórás” érdeklődőt a hétfőn (alsós) és kedden (felsős) 14:00-15:00-ig tartó teremlabdarúgó edzéseinken.

Kitl Zoltán

testnevelő tanár

 

Menük

Pályázatok


NFU ESZA Széchenyi Terv európai iskolagyümölcs-program

Minden jog fenntartva © 2014 Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Móra Ferenc Általános Iskolája

Cím: 6000 Kecskemét, Forradalom u. 1.

Telefonszám: 76/488-762 Tel. és fax: 76/508-309

E-mail: moraisk@keszeiskola.hu

Készítette: Szabó András