fejlec

EFOP 3.2.5 Önismereti szakkörök 7-8. osztály

 

Az önismereti foglakozások célja a komplex személyiségfejlesztés , a tanulók reális énképének kialakítása, önbizalmának erősítése, önálló döntési képességek kialakítása. A játékos feladatokon keresztül szeretnénk segíteni tanulóink pályaválasztással kapcsolatos döntéseit.

A bizalmi légkör kialakítása után foglalkozunk az önkifejezés módjaival, az iskolai, a tanulói, és a pedagógus szereppel való azonosulással, a megfigyelés és észlelés erősítésével, mások értékelésével is. Az együttműködésre, döntések meghozatalára, konfliktusok felismerésére és azok erőszakmentes megoldására helyezzük a hangsúlyt az együttműködést erősítő, koncentrációt, kreativitást fejlesztő játékokkal.  

A tanulók minden alkalommal aktívan vettek részt a foglalkozásokon, sikerült az oldott, jó hangulatot megteremteni.

Menük

Pályázatok


NFU ESZA Széchenyi Terv európai iskolagyümölcs-program

Minden jog fenntartva © 2014 Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Móra Ferenc Általános Iskolája

Cím: 6000 Kecskemét, Forradalom u. 1.

Telefonszám: 76/488-762 Tel. és fax: 76/508-309

E-mail: moraisk@keszeiskola.hu

Készítette: Szabó András