fejlec

EFOP 3.2.5 Pályaválasztási tanár-diák-szülő találkozó

 

2017. november 16-án pályaorientációs tanár-diák-szülő találkozót szerveztünk iskolánkba. A rendezvényen a Bács-Kiskun Megyei Pedagógiai Szakszolgálat munkatársa tartott interaktív tájékoztatót a nagy számban megjelent diákoknak, szüleiknek és kollegáknak az iskolatípusokról, továbbtanulásról. Így a lehető legaktuálisabb és legpontosabb információkat kaphatták a résztvevők.

Felvilágosítást kaptak az egyéni továbbtanulási tanácsadás lehetőségéről, menetéről. Az ezzel a lehetőséggel élők nagy segítséget kaptak az egyes diákok erősségeiről, így a személyre szabottan tudtak a középfokú oktatási intézmények kínálatából választani.     

A visszajelzések alapján sikeres volt a rendezvény.

 

 

Menük

Pályázatok


NFU ESZA Széchenyi Terv európai iskolagyümölcs-program

Minden jog fenntartva © 2014 Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Móra Ferenc Általános Iskolája

Cím: 6000 Kecskemét, Forradalom u. 1.

Telefonszám: 76/488-762 Tel. és fax: 76/508-309

E-mail: moraisk@keszeiskola.hu

Készítette: Szabó András