Egy cél, több út!

Projektnyitó rendezvény

A Kecskeméti Tankerületi Központ meghívja Önt az EFOP-3.2.5-17-2017-00033 azonosítószámú “Egy cél, több út!” című pályázatának projektnyitó rendezvényére.

A rendezvény időpontja: 2017. október 18.17.00 óra

A rendezvény helyszíne: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Lánchíd Utcai Sport Általános Iskolája; Kecskemét, Lánchíd u. 18.

A pályázatban vállalt programunkkal célunk a pályaorientáció megerősítése az iskolákban, a pályaválasztásban résztvevő pedagógusok, szakszolgálati munkatársak és szakmai partnerek bevonásával. Részcélunk a matematikai, természettudományos, informatikai és műszaki pályák választásának népszerűbbé tétele, együttműködve az iskolai pályaorientációs tevékenységet folytató pedagógusokkal, a szakképzési centrumok és felsőoktatási intézmények oktatási, képzési referenseivel.

PROGRAM:

17:00 – 17:10            MEGNYITÓ BESZÉD, PROJEKT ISMERTETŐ – Zsámboki Anna tankerület igazgató

17:10-től                    PÁLYAORIENTÁCIÓS TÁJÉKOZTATÓ – középiskolák képviselői által