Eredményeink

2017/2018. tanév

Bendegúz Tudásbajnokság

Gratulálunk Földházi Roland 8. b osztályos tanulónknak, aki a megyei 3. helyezést érte el történelemből a Bendegúz Tudásbajnokság Bács-Kiskun megyei döntőjén! (Felkészítő tanár: Mészáros Dávid)

Játszva Gondolkodj!

November 15-én az alsósok részére “Játszva gondolkodj!” iskolai selejtezőt szerveztünk.

A másodikosok amőbában mérték össze tudásukat, a harmadikosok malom játékban ügyeskedtek, a negyedikesek SUDOKU-ban jeleskedtek.

A városi versenyen

2. osztályosoknál: Almási Gergő, Kiss Terézia, Szivák Péter

3. osztályosoknál: Zsák Ádám, Kertész-Farkas Dorina, Kalmár Géza

4. osztályosoknál: Kővári Gergő, Burda Anna, Lédeczi Réka képviselik iskolánkat.

Eredményes szereplést kívánunk!

Az Év Emlőse: a mogyorós PELE – rajzpályázat

A Magyar Természettudományi Múzeum és a Földművelésügyi Minisztérium Vadonleső Programjának közös országos rajzpályázatán

Iskolánk tanulója Bernáth Nikolett 6.a  2. helyezést  ért el.

Felkészítőtanár: Dani-Ádám Márta

Gratulálunk a szép helyezésért!!!

A Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Kecskemét város általános iskolás tanulóinak immár 7. alkalommal hirdette meg a Táblajátékok Olimpiáját.  Kósa Bence 5.b osztályos tanulónk első helyezést ért el az 1. korcsoportban (5-6.osztályosok), Dáma játékban. Büszkék vagyunk rá! Gratulálunk!!!