Mentor(h)áló

A TÁMOP-4.1.2.B.2-13/1-2013-0008 sz. Mentor(h)áló 2.0 Program keretein belül 2015.április 27-én klubfoglalkozást szerveztünk iskolánkban.

Témánk a néptánc oktatás helye, szerepe, fontossága és ennek beillesztése a helyi tantervünkbe, illetve a “jó gyakorlatunk” bemutatása volt.

Kecskésné Marthi Mariann tagintézmény-vezetőnk köszöntötte vendégeinket, majd Vörös Dóra és Bácsiné Kis Borbála tartott előadást.

Mozgásterápia bemutató

2015.02.09-én MENTOR(H)ÁLÓ Klubfoglalkozást tartott iskolánk. Témája a mozgásterápia.

???????????????????????????????

Demény Judit gyógypedagógus, mozgásterapeuta bemutató foglalkozása tette színessé a programot, melyet a kecskeméti iskolák érdeklődő pedagógusai is megtekintettek.

A további képek megtekintéséhez kattintson ide.