EFOP-3.3.5-17-2017-00029

Korszerű pedagógiai módszerek alkalmazását segítő Iskolai Közösségi Program kísérleti megvalósítása a Móra Ferenc Általános Iskolában.

Iskolánkban MozGOO tábor elnevezésű napközis sporttábort szerveztünk 2018. június 25-29. között. A programban 25 tanuló vett részt, Balázs-Kovács Éva és Koczka Gabriella pedagógus vezetésével.

A sporttábor egyik célja volt, hogy a lehető legváltozatosabban mozgassa meg a táborozókat, miközben arra nevel, hogy a mozgás és a csapatsport, része legyen a mindennapi életünknek.

A programok során a felhőtlen jókedv, a vidámság került a középpontba, a testi, lelki és szociális fejlődésüket is szem előtt tartva. Az önfeledt szórakozás, a kötetlen beszélgetések, az érdekes programok biztosították a kellemes kikapcsolódást a gyermekek számára.