fejlec

Sportrovat

2018 / 2019

 

 

Bozsik program

 

A Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Móra Ferenc Iskolájában a Bozsik Program 78 gyermek részvételével zajlik, 14 lány is a csapat tagja a különböző korcsoportokban, a 2018/2019-es tanévben. A program célja az iskolákban a tanórán kívüli labdarúgó foglalkozások és események támogatása. A heti 2 délutáni foglalkozáson a gyermekek számára a rendszeres játék – edzés – mérkőzés lehetősége biztosított. 4- korcsoport van: korcsoportonként 4 torna van egy évben, 1 őszi, 2 téli, 1 tavaszi. A rendezvény keretében a gyermekek megismerkedhetnek más intézmények tanulóival, barátokat szerezhetnek maguknak. A záró gála keretében a nyertes csapatok éremmel térhetnek haza, illetve ajándékot is kapnak. Kiemelkedő játékosok különdíjba részesülnek.

Tornák helyszínei:

 

Bozsik edzések

 

 

Bozsik 1-es korcsoport


NFU ESZA Széchenyi Terv európai iskolagyümölcs-program

Minden jog fenntartva © 2014 Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Móra Ferenc Általános Iskolája

Cím: 6000 Kecskemét, Forradalom u. 1.

Telefonszám: 76/488-762

E-mail: moraisk@keszeiskola.hu

Készítette: Szabó András