Sportrovat

2018 / 2019

Bozsik program

A Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Móra Ferenc Iskolájában a Bozsik Program 78 gyermek részvételével zajlik, 14 lány is a csapat tagja a különböző korcsoportokban, a 2018/2019-es tanévben. A program célja az iskolákban a tanórán kívüli labdarúgó foglalkozások és események támogatása. A heti 2 délutáni foglalkozáson a gyermekek számára a rendszeres játék – edzés – mérkőzés lehetősége biztosított. 4- korcsoport van: korcsoportonként 4 torna van egy évben, 1 őszi, 2 téli, 1 tavaszi. A rendezvény keretében a gyermekek megismerkedhetnek más intézmények tanulóival, barátokat szerezhetnek maguknak. A záró gála keretében a nyertes csapatok éremmel térhetnek haza, illetve ajándékot is kapnak. Kiemelkedő játékosok különdíjba részesülnek.

Tornák helyszínei:

Bozsik edzések