fejlec

Kirándulások

 

Az egészséges táplálkozás témájában két alkalommal 2018. június 12-én és 2018. október 11-én ismeretterjesztő kiránduláson, Budapesten vettünk részt.

A gyerekek mind a két alkalommal 2-2 témában bővíthették ismereteiket.

 

Június 12-én az alsó tagozatos tanulók:

 

Október 11-én a felső tagozatos tanulók egyik csoportja „A nagy háború hétköznapjai” címmel megismerhették, hogy hogyan élt a civil lakosság a hátországban, milyen nehézségekkel kellett megküzdeniük a háborús hétköznapokban. Áttekintették milyen élelmezési gondokkal kellett szembenézniük a katonáknak, mit jelentett a hiányos, vagy az egyoldalú táplálkozás, valamint milyen következménnyel járt.

 


NFU ESZA Széchenyi Terv európai iskolagyümölcs-program

Minden jog fenntartva © 2014 Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Móra Ferenc Általános Iskolája

Cím: 6000 Kecskemét, Forradalom u. 1.

Telefonszám: 76/488-762

E-mail: moraisk@keszeiskola.hu

Készítette: Szabó András