Étkeztetés

Befizetés banki utalással történik, OTP számlára.

számlaszám amire utalni kell: 11732002-15831639

Kérjük a Közlemény rovatba írják be a tanuló nevét, és a “Móra iskola“-t.

Tisztelt Szülők/Gondviselők!

A járványügyi vészhelyzet, valamint a környezettudatosság növelése miatt, gyermekének a következő tanévre vonatkozó intézményi étkezési igényét kérjük, hogy az elektronikus ADATFELVÉTELI LAP felületén jelezze az intézményi közétkeztetést lebonyolító Ferenczy Ida Óvoda Gazdasági Hivatala felé.

Az ADATFELVÉTELI LAP elektronikus kitöltése és beküldése a Ferenczy Ida Óvoda Gazdasági Hivatala részére akkor is kötelező, ha gyermekének nem igényel intézményi étkezést.

Az ADATFELVÉTELI LAPpal kapcsolatos Tájékoztató levél – amely minden információt és elérést tartalmaz az adatok rögzítésével és beküldésével kapcsolatban – a következő linken érhető el:

LINK

Kedves Érdeklődő!

Kíváncsi, hogy gyermeke mit ebédel és azt ki szolgáltatja?

A honlapunkon minden fontos információt megtalál cégünkről, megtekintheti és letöltheti étlapjainkat.

Emellett, blogbejegyzéseket, érdekességeket, hasznos tudnivalókat is megtalálnak a közétkeztetés jelenlegi helyzetéről, a korszerű táplálkozási irányzatokról és a étkezés mint közösségi tevékenység általános társadalmi szerepéről a 21. században.

Amennyiben érdeklődnek a téma iránt, kérjük erre olvassanak tovább:

Bakos Tamás

Ügyvezető