fejlec

Táplálkozási szokások felmérése

 

Pályázatunk célja, az alapítvány által támogatott iskolában tanulók egészséges táplálkozáshoz szükséges tudása és készségei megszerzésének támogatása a szülők bevonásával. Ezzel összhangban a tanulók táplálkozási szokásait felmértük a projekt elején és a végén is. A mindennapos táplálkozási szokások felmérése kérdőíves módszerrel történt, az iskola tanulói létszámának 60 %-t alkotó célcsoportban. A kérdőívek kitöltetése a projekt elején 2018. március hónapban, valamint a projekt végén 2018. december hónapban valósult meg papír alapon és elektronikus formában is.

 


NFU ESZA Széchenyi Terv európai iskolagyümölcs-program

Minden jog fenntartva © 2014 Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Móra Ferenc Általános Iskolája

Cím: 6000 Kecskemét, Forradalom u. 1.

Telefonszám: 76/488-762

E-mail: moraisk@keszeiskola.hu

Készítette: Szabó András