Sportrovat

2019 / 2020

Olimpia témahét a testnevelés órákon

2020. február 17-19.

A témahét első napján a diákok „mini” maratont futottak, ami abból állt, hogy az iskola kört kibővítettük az óvoda és a bölcsőde megkerülésével. A 6. évfolyamnak két, míg a 8. évfolyamnak négy nagy kört kellett megtennie.

A másik két napon különböző párharcokat, küzdelmeket mutattunk be nekik, így igazán élvezetessé és változatosabbá téve a „viadalokat”. A programok között szerepelt a birkózás, told ki a körből, húzások, tolások, judo. Az osztályok nagyon aktívak voltak.

Kitl Zoltán

testnevelő tanár

2019/20-as tanévben decemberi hagyományként nagy sikerrel rendeztük meg

Mikulás foci kupánkat.

Résztvevői a logopédiai osztályok kis focistái, valamint az iskola alsó tagozatos tanulói voltak.

Az eredményes szereplésért a gyerekek érmet, a győztes csapat pedig vándor kupát vihetett haza.

Külön köszönettel tartozunk Virág Andrea, Kitl Zoltán testnevelő tanároknak a zökkenőmentes szervezésért és lebonyolításért!