Tisztelt Szülők!

A 2021. március 6-án megjelent 111/2021. (III. 6.) Korm. rendelet értelmében a 17/2021. (III. 5.) EMMI határozat – különösen annak 6. pontja – az alábbiak szerint módosul:

Az  óvodában és az  iskolában – a  védelmi intézkedések ideiglenes szigorításáról szóló 104/2021. (III. 5.) Korm. rendelet szerint az  óvodákban elrendelt rendkívüli szünet, illetve az  általános iskolákban bevezetett tantermen kívüli, digitális munkarend időtartama alatt – a  szülő, törvényes képviselő kérelmére az  intézményvezető gondoskodik a gyermekek, tanulók napközbeni felügyeletének megszervezéséről.

A Kormány – tudva, hogy a  szülők számára a  koronavírus-világjárvány harmadik hulláma elleni védekezés érdekében elrendelt rendkívüli óvodai szünet és az  általános iskolák tantermen kívüli, digitális munkarendre történő átállása többlet erőfeszítést, újabb megoldandó feladatokat jelent, ugyanakkor tekintettel arra, hogy a  járvány az  oktatási intézményekben is terjed – felkéri a  szülőket, hogy a Kormányrendelet 1.  § (1)  bekezdése szerinti gyermekfelügyeletet csak a legszükségesebb esetben – különösen munkavégzés, védekezésben való részvétel – vegyék igénybe.

Üdvözlettel: Kecskésné Marthi Marianna, tagintézmény-vezető

Tisztelt Szülők!

A 17/2021. (III.5.) EMMI határozat szerint 2021. március 8-tól 2021. március 31-éig iskolánkban a nevelés-oktatás tantermen kívüli, digitális munkarendben kerül megszervezésre.

A tavaszi szünet utáni első tanítási nap 2021. április 7.

A határozat értelmében és a kontaktusszám minél jelentősebb csökkentése érdekében gyermekfelügyelet az intézményben nem kerül megszervezésre.

A tananyag kijelölése, a tanítási folyamat ellenőrzése és támogatása a tanulók online vagy más személyes találkozást nem igénylő módon történik.

Az osztályfőnökök, tanárok, tanítók beszéltek a tanulókkal a digitális kapcsolattartás formáiról:

classroom, Kréta stb.

Ebéd elvitele 11 órától 12:30-ig lehetséges.

Egészségünk védelmében köszönjük megértésüket!

Kecskemét, 2021.03.05.

Kecskésné Marthi Marianna

tagintézmény-vezető

Tisztelt Szülők!

A továbbiak betartására hívnánk fel a figyelmet:

Az Intézmény intézkedési terve – 2020. 11. 12 >>

Az Intézmény módosított intézkedési terve – 2021.11.22. > >

Az Intézmény módosított intézkedési terve – 2022.01.17. > >

Csak indokolt esetben vegyék igénybe a reggeli és délutáni ügyeletet!

Egészségünk védelmében köszönjük megértésüket!

Kecskésné Marthi Marianna

tagintézmény-vezető